ULUSLARARASI 

 

RUSSEL BEDFORD INTERNATIONAL

 

DMF, merkezi Londra’da bulunan, başta Avrupa Birliği’ne dahil ülkelerde olmak üzere, ABD, Kanada ile Latin Amerika, Orta ve Uzak Doğu ile Asya-Pasifik bölgesindeki yüzden fazla ülkede faaliyet gösteren ve çalışmalarında uluslararası standartlara uygun kalite ve güvenceyi sağlayan üç yüzü aşkın saygın denetim ve danışmanlık firmasının üyesi olduğu, Russell Bedford InternatIonal’in üyesidir.

 

Russell Bedford InternatIonal olarak, uzman ekibimizle şirketlerin uluslararası iş genişletme faaliyetlerinde karşılaştıkları zorlukları aşmalarına yardımcı olmaktayız. 1983'ten bu yana dünya çapındaki denetim firmaları ağımız, birçok farklı pazar ve sektördeki şirketlere finansal uzmanlık ve iş danışmanlığı sağlamaktadır.

 

Russell Bedford InternatIonal sizi sadece gitmek istediğiniz yere götürmekle kalmaz, aynı zamanda küresel yetenekleriyle en son teknolojiler ile yeni ufuklar keşfetmenize yardımcı olur ve bilgileri uluslararası bir ekip olarak paylaşma ve fikirlerini geliştirme konusunda size sahip olamayacağınız bir yere gitme şansı verir.

 

Russell Bedfordsizi ileriye taşır…

 

SINIRLARI AŞIN

 

Dünya hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor ve bu da özellikle uluslararası sınırları genişletmek ve geçmek isteyen şirketlere yeni zorluklar yaratıyor.

 

Bu noktada sunduğumuz ticari uzmanlık, yerel iş ortamının kapsamlı bir şekilde anlaşılması ile tamamlanmaktadır. Yeni bir şirketin kuruluş süreci, bir ülkede mükemmel şekilde anlaşılabilirken diğer bir ülkede karmaşık ve zaman alıcı olabilir. Teknik ve pratik uygulamaların bu kombinasyonuRussellBedfordInternatIonal’ın işletmelerin sorunsuz ve başarılı şekilde küresel pazara girmelerine yardımcı olmalarını sağlar.

 

Tüm dünyada faaliyet gösteren üye firmalarla sunduğumuz hizmet gerçekten küreseldir.

 

Russell Bedford InternatIonal ile çalışmak size neler getirir?

 

  • Profesyonel hizmetler sunan ve pratik tecrübeye sahip çok sayıdaki üye firmaya dünya çapında erişim,
  • Doğru bilgi ve deneyimlere sahip uzmanlarla, doğru ve ayrıntılı yerel bilgiye hızlı bir şekilde ulaşma ve anlama,
  • Güçlü ve köklü ilişkiler temelinde müşterileriniz için faaliyette bulunduğunuz sektörünüzdeki uzmanlara profesyonel ve kişisel hizmet sunma imkanı ve
  • Müşterilerinize güçlü ve kurumsal ilişkilere dayalı profesyonel hizmet sunma.